Podpora

Sprievodca montážou

Nástenné držiaky hangR nie sú vhodné na sadrokartónové steny z dôvodu nedostatočnej pevnosti sadrokartónu. Držiaky je vhodné inštalovať na všetky bežné typy stien z materiálov ako porobetón, betón, tehla, dierovaná tehla, drevo a drevotriesková doska. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnou montážou.

Pre inštaláciu produktu sa riaď priloženým vŕtacím plánom, podľa ktorého si naznačíš diery. Na uvedenie stojanu do roviny je vhodné použiť vodováhu. Na vŕtanie dier použi vrták FI10 (priemer 10 mm). Na uchytenie držiaka použi priložený spojovací materiál.

hangR - držiak na bicykel

Podpora

Sprievodca montážou

Nástenné držiaky hangR sú nie sú vhodné na sadrokartónové steny, z dôvody nedostatočnej pevnosti. Držiaky je vhodné inštalovať na všetky bežné typy stien z materiálov ako porobetón, betón, tehla, dierovaná tehla, drevo a drevotriesková doska. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnou montážou.

Pre inštaláciu produktu sa riaďte priloženým vŕtacím plánom, podľa ktorého si naznačíte diery. Na uvedenie stojanu do roviny je vhodné použiť vodováhu. Na vŕtanie dier použite vrták FI10 (priemer 10 mm). Na uchytenie držiaka použite priložený spojovací materiál.

hangR - držiak na bicykel
Shopping Basket